11 marca IV Liceum Ogólnokształcące gościło w swoich progach uczestników Konkursu Krasomówczego, 17 młodych i zdolnych uczniów szkół średnich rywalizowało prezentując swoje wypowiedzi na wyjątkowo ważny temat „Relations between nations are too important to be left to governments alone” . Poziom wszystkich mówców był wyjątkowo wysoki, 6 najlepszych uczniów będzie miało okazję zaprezentować się jeszcze raz na finałach 25 marca!
Naszą szkołę reprezentowali: Anna Szczechowska (2A) i Mikołaj Adamczyk (3b), który będzie nas reprezentowałam na finałach! Serdecznie gratulujemy!
Podczas konkursu młodzież z naszej szkoły zaprezentowała możliwości jakie otwiera praca z wirtualną wersją książki społecznej (Social Book Creator) przy wykorzystaniu platformy cooperative-press.eu, dzięki której pozostaną nam wspaniałe wspomnienia z tego wydarzenia.
#PublicSpeakingCompetition
#EnglishSpeakingUnionBydgoszcz
#Check&Design
#Erasmus+
#IVLOBydgoszcz
#PolitechnikaBydgoska
#StudiumJęzykówObcych

 

https://www.facebook.com/ivlobydgoszcz/posts/pfbid02fwuZF6awFZnvhxtL47RjCv87f2MvutHCTST9xpPNNkNtgS2SHGyUxf9jnYe9fonEl