29 kwietnia odbyła się Gala IV Bydgoskiego Konkursu Literackiego w Języku Angielskim dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Mieliśmy przyjemność gościć laureatów już IV edycji konkursu, w którym uczestnicy mają możliwość rozwijać się literacko w języku obcym.

W roku 2024 zapraszamy wszystkich uczniów Czwórki do udziału w szkolnym projekcie mającym na celu upamiętnienie trzech ważnych twórców, którzy stali się patronami tego właśnie roku.

A gdyby tak wpasować się w ramy wybranego obrazu i wystylizować na Damę z łasiczką, Dziewczynę z perłą czy nawet cały Hołd pruski? Kolejna odsłona konkursu „Żywe obrazy” czeka na chętnych – nie tyle koneserów dzieł sztuki, ile twórczych, pomysłowych i z lekka szalonych. A takich artystów w „Czwórce” nie brakuje…

Konkurs slajd21 marca odbył się w naszej szkole finał ósmej edycji Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Radość pisania”. Na konkurs wpłynęło 98 prac uczniów szkół ponadpodstawowych z całego województwa. Konkurs otrzymał honorowy patronat Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Zapraszamy wszystkich uczniów Czwórki do udziału w szkolnym projekcie mającym na celu upamiętnienie trzech ważnych twórców, którzy stali się patronami roku 2024.