12 listopada 2023 r. reprezentacja sztandaru naszej szkoły  w składzie: Nadia Mazur, Magdalena Skowrońska, Aleksander Wasiński z klasy 2b, Anna Stetskiv, Olivier Głowacki z 2a oraz Anna Przymus z 2d miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystej mszy świętej w intencji Sybiraków.

1 2

Opis Sztandaru szkoły został przygotowany przez nauczycielkę historii, Panią Marię Cabaj, a przedstawiony w czasie uroczystości przez wicedyrektora szkoły, Panią Katarzynę Jędrzejczyk.

sztandar

Dzień 7 października 2021 roku zapisał  się w historii szkoły IV Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako jeden z najważniejszych
.

W prasie i telewizji pojawiły się informacje o uroczystości przekazania sztandaru.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z uroczystości.

Uroczystość przekazania Sztandaru IV Liceum Ogólnokształcącemu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy została uświetniona obecnością wielu wybitnych Gości.

Zapraszamy do obejrzenia relacji IVloTV z uroczystości.

Zaproszeni na uroczystość przekazania Sztandaru IV Liceum Ogólnokształcącemu im. Kazimierza Wielkiego goście przekazali wiele ciepłych słów i podziękowań pod adresem szkoły. Dziękujemy za słowa uznania dla naszych działań!