Projekt "Czytać można wszędzie"

Projekt „Czytać można wszędzie”. Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęć związanych z tematem projektu, promujących ciekawe, a często zabawne formy czytania. Na zdjęciu należało przedstawić osobę/ osoby czytające książki w nietypowych miejscach i sytuacjach. Celem było przekonanie uczniów, że czytanie to nauka i zabawa oraz pokazanie, że „ czytamy po to, by odkryć kim jesteśmy i kim możemy się stać”" i że czytać można dosłownie wszędzie.

Przekonajcie się sami, że czytanie to fajna zabawa.

Czytać można wszędzie

**********************************************************************************

Projekt "Książki ukryte w kadrze"

Projekt „Książka ukryta w kadrze”, to nic innego jak zabawa w  blogera, który prowadzi swoją stronę o książkach i musi przedstawić w ciekawy sposób prezentowane przez siebie książki.

Zdjęcia , które zobaczycie są naprawdę intrygujące.

Książka w plenerze lub na wannie. Książka, która kusi podróżami lub zaprasza do stołu. To tylko tutaj:)

Zobaczcie, bo warto!

Książki ukryte w kadrze_prezentacja zdjęć

*********************************************************************************

Projekt czytelniczy "Lubimy czytać"

W ramach Projektu czytelniczego ​ „Lubimy czytać” ​ uczniom IV LO ​ udało się stworzyć piękne grafiki ​artystyczne - exlibrisy biblioteki szkolnej, które Wam drodzy uczniowie​ oraz rodzice i nauczyciele prezentujemy  

Exlibrisy biblioteki szkolnej

Zapraszamy do zapoznania się z plakatami, jakie stworzyli uczniowie wraz z rodzicami w ramach projektu "Lubimy Czytać - Plakat" (w ramach działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - NPRCz).

Plakaty promujące czytanie

Zakładka do książki - rzecz praktyczna, estetyczna, często z przesłaniem. W ramach NPRCz uczniowie wykonali wiele wzorów zakładek do książek. Są to często małe dzieła artystycze. 

 Zakładki