logo 4lo

Warsztaty wsparcia dla rodziców (online) 15.12.2021, godz. 16.30

 

Zapraszamy na drugie w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego skierowane do rodziców pn. „Komunikacja bez przemocy - czyli o rozmowach, które budują relacje”.

Słowa to nie wszystko, czyli o znaczeniu komunikacji niewerbalnej. Emocje i potrzeby - dlaczego tak trudno o nich rozmawiać. Podczas warsztatów rodzice poznają i naucza się stosować techniki skutecznego porozumiewania się w praktyce.

Zajęcia organizowane są w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Pałacu Młodzieży oraz Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego - Greta Haraś.

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczneWarsztaty odbędą się w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online). Udział w warsztatach jest bezpłatny!

 

Zgłoszenia do dnia 13.12.2021 (do godz. 12:00) prosimy kierować do bibliotekara IV LO - Monika Grzybowska, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 52 373 14 65.

Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- klasa, do której uczęszcza dziecko,

- mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.