Wyniki psychozabawy, czyli jacy jesteście

Utworzono: niedziela, 07, październik 2012

>

WYNIKI PSYCHOZABAWY,

CZYLI JACY JESTEŚCIE

 
Czy lubicie czytać?

Jakie wybieracie książki?

Odpowiedzi na te proste pytania pomagają dowiedzieć się więcej o sobie.

Najwięcej z Was wybrało książki przygodowe (14) oraz o miłości (14). Po utwory  fantastyczne chętnie sięga 11 osób spośród biorących udział w zabawie.

Nieco mniejszym powodzeniem cieszą się powieści o tematyce wojennej i historycznej (po 4 wybory).

Następnie plasuje się poezja oraz baśnie (po 3 wybory).

Książki o zwierzętach oraz komiksy nie cieszą się powodzeniem (po 1 wyborze).

Jeżeli wybrałeś opowieść o miłości

Jesteś osobą spragnioną uczuć i opieki kogoś bliskiego. Masz marzycielską naturę. Czekasz na coś niezwykłego i pięknego, co zmieniłoby Twoje życie. Cenisz sobie prawdomówność, nie znosisz plotek i intryg. Zawierasz przyjaźnie na całe życie.

Jeżeli wybrałeś książkę o tematyce wojennej

Nudzi Cię codzienna, szara rzeczywistość. Chciałbyś dokonać czegoś niezwykłego i zarazem pięknego, co pozwoliłoby Ci się wykazać odwagą, wiedzą, sprytem i zaradnością. Dlatego stale szukasz nowych pomysłów i nowych dróg. Idziesz przez życie przebojem, nie zważając na niebezpieczeństwa i ludzi. Uważaj, żebyś przypadkiem czegoś lub kogoś przy tym nie skrzywdził. Bądź ostrożny!

 
Jeżeli wybrałeś powieść fantastyczną

Znasz się na ludziach, jesteś niezłym psychologiem, wszystkich rozszyfrujesz. Twoją zaletą jest bystrość i sprawny umysł, który pozwala zapamiętywać Ci mnóstwo szczegółów. Wobec przyjaciół masz duże wymagania, toteż masz ich niewielu. Lubisz żartować z poważnych rzeczy i nie zawsze wiadomo, kiedy mówisz serio.

Jeżeli wybrałeś baśnie

Masz skłonności filozoficzne. Lubisz zgłębiać różne tajemnice, czasem jesteś zupełnie oderwany od życia. Nie zawsze potrafisz dogadać się z innymi, a nawet z samym sobą. Przestań ciągle błądzić w obłokach, bo życie ?przeleci Ci koło nosa?!

 

Jeżeli wybrałeś książkę przygodową

Masz żywą wyobraźnię, uwielbiasz podróże w nieznane. Swoją pomysłowością zadziwiasz innych. Jesteś odważny i zaradny. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Lubisz samotność i towarzystwo zwierząt oraz częste zmiany otoczenia i przyjaciół. W każdym towarzystwie czujesz się jednak dobrze i jesteś ?jego duszą?.

Jeżeli wybrałeś poezję

Masz naturę marzycielską, jesteś osobą bardzo wrażliwą, delikatną i uczuciową. Boisz się samodzielnego życia i podejmowania decyzji. Brak Ci wiary w siebie, a codzienność wydaje się Tobie zbyt brutalna. Osoby odważne, śmiałe wzbudzają Twój podziw i uznanie ? chciałbyś właśnie z nimi się zaprzyjaźnić.

 

Jeżeli wybrałeś powieść historyczną

Jesteś osobą zdyscyplinowaną, zorganizowaną i niemal pedantyczną w tym, co robisz. Lubisz planować swoją przyszłość, ale jesteś z natury realistą, toteż często zmieniasz postanowienia. Każdą pracę wykonujesz jednak dobrze, korzystając z doświadczeń cudzych i własnych. Można na Tobie polegać

 
Jeżeli wybrałeś opowieść o zwierzętach

Nie masz zbyt dużej wiary w ludzi i we własne siły. Uwielbiasz odpoczynek na łonie przyrody i towarzystwo zwierząt, którym powierzasz swoje tajemnice. Jesteś osobą bardzo wrażliwą na krzywdę i cierpienie. Zawsze stajesz w obronie słabszych i pokrzywdzonych, bo nie znosisz brutalności i przemocy. Więcej optymizmu, nie wszyscy ludzie są źli!

Jeżeli wybrałeś komiks

Jesteś optymistą, wierzysz w ludzi i potrafisz cieszyć się życiem. Lubisz dużo wiedzieć, ale często uczysz się pobieżnie, nie wnikając głębiej w zagadnienie, więc Twoja wiedza jest powierzchowna. A przecież masz niezwykle twórczy umysł i potrafisz dać z siebie więcej! Być może przyczyną jest Twoje zmienne usposobienie...

Ewa Lewandowska
Nauczyciel bibliotekarz
2013. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Copyright (C) by ZSO4 2001-2013
Download Joomla Templates